699-604-2 - Chin Hua Ordos Cocktail Table
Call for Price
Mirrors Occasional Fleur
Call for Price
Glenn STOOLS 41597-26/56CB
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Available with or without a backrest, the new Glenn stool will add a touch of originality to your kitchen, while remaining classic and chic. Its metal base design catches the eye, and its padded seat makes you want to spend long hours around the kitchen island!
Additional information
| Dimensions | 21.75 × 18.625 × 38.625 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Cream |
| Detail Color | CB Pebble |
| Style | Contemporary |
| Collection | Glenn |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining Bar Complete 78 In. With Quartz
24″ Ladderback Counter Stool
Blue Leroy Counter Stool
Hidden Treasures Adjustable Height Pub Stool
Jade Counter Stool
Swoop Arm Uph Stol 2in-sl
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.