CT6005-CN - Atlas Three Drawer Nightstand
Call for Price
Edison Grande Sofa
Call for Price
Hampton Collection Seaside Pure White Stool
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Hampton |
|---|---|
| Suite | Hampton |
| Categories | Bar and Game Room |
| Type | Stools |
| Width | 19.5 |
| Depth | 21.0 |
| Height | 42.5 |
| Seat Height | 24.0 |
| Additional Information | The Hampton Collection is a pre-finished, quick ship collection available to ship in 30 days or less! Contact a local dealer to learn more |
Additional information
| Dimensions | 21 × 19.5 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Hampton |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Hampton Collection – 24” Charolette Swivel Pure White Stool
| Dimensions | 21.3 × 18.5 × 41 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Hampton |
| Features | Swivel |
Hampton Collection – 24” San Remo Swivel Pure White Stool
| Dimensions | 20.75 × 17.25 × 39 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Hampton |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.