Home Accents – 24”H Saddleseat in Espresso
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Home Accents |
|---|---|
| Suite | Stools |
| Categories | Bar and Game Room |
| Type | Stools |
| Width | 17.75 |
| Depth | 14.5 |
| Height | 24.0 |
| Additional Information | The Home Accents Collection is a pre-finished, quick ship collection available to ship in 30 days or less! Contact a local dealer to learn more. |
Additional information
| Dimensions | 14.5 × 17.75 × 24 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Home Accents |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Fiddler Counter Stool
Gray Fiddler Counter Stool
Jade Counter Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |
Thayer Outdoor Counter Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 19 × 27 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Thayer |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.