Back to products
Plank Road Howell Arm Chair
Call for Price
Home Accent – File Cabinet in Espresso
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Home Accents |
|---|---|
| Suite | File Cabinets |
| Categories | Home Office |
| Type | Cabinets |
| Width | 20.0 |
| Depth | 20.0 |
| Height | 30.0 |
| Number of Drawers | 2 |
| Additional Information | The Home Accents Collection is a pre-finished, quick ship collection available to ship in 30 days or less! Contact a local dealer to learn more. |
Additional information
| Dimensions | 20 × 20 × 30 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Collection | Home Accents |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Americana Modern – Cotton Functional File With Power Center
Americana Modern – Denim Functional File With Power Center
Pure Modern Functional File
Corsica Lateral File
| Weight | 117.51 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 36 × 30.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Wood |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Corsica & Work Your Way |
| Features | Storage |
Elon Two-Door Cabinet
| Weight | 94.91 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 32 × 27.25 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Wood |
| Style | Transitional |
| Collection | Elon |
| Features | Storage |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.