
Emmerson King Bed - Low Footboard - 67399
Call for Price
Oslo Table 3860 Rectangle Solid
Call for Price
Lauren STOOLS 40593-34B/5187
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
Looking for your next home décor home run? Here’s a model that’s bound to be a hit in your breakfast nook. The wood’s rustic add just the right dash of classy casual for a truly on-trend décor.
Additional information
| Dimensions | 19.5 × 18.625 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Brown |
| Detail Color | 87 Toasty |
| Style | Industrial |
| Collection | Lauren |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Lauren STOOLS 40293-26/24BP49
Lauren STOOLS 40293-30/24BP49
Lauren STOOLS 40293-34/24BP49
Lauren STOOLS 40593-26/51HO
Lauren STOOLS 40593-26B/5187
Lauren STOOLS 40593-30B/5187
Related products
Sundance Dining – Sandstone Swivel Bar Stool Dining
Charleston Forge Bar and Game Room Wood Seat Counterstool
| Brand | Charleston Forge |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Fiddler Counter Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |









Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.