AE-22-1071 - Etta Sofa
Call for Price
Brentwood Bookcase(No Lock) Walnut
Call for Price
Lester STOOLS 44503-26WE/1B25JMF4
"*" indicates required fields
Description
You know your kitchen deserves the best. Stunning round lines, thick and comfortable upholstered seat and sturdy metal base; that is what you get with the gorgeous Lester stool. Available in four different color combinations, you will surely find the one that fits your décor to perfection.
Videos
Additional information
| Dimensions | 17.25 × 17.25 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Blue |
| Detail Color | Blue Polyurethane |
| Style | Contemporary |
| Collection | Lester |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Lester STOOLS 44503-26WE/1B25EPF4
Related products
Americana Modern Dining Bar Complete 78 In. With Quartz
Americana Modern Dining Bar Stool 30 In.
Charleston Forge Bar and Game Room Wood Seat Counterstool
| Brand | Charleston Forge |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Jetson Bar Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.