Stacy Upholstered Platform Bed
Call for Price
Resort Accent Stool, Natural
"*" indicates required fields
Description
The perfect casual accent, the Resort accent stool showcases a natural braided straw wrap that complements nearly any style. This versatile piece can serve as extra seating or a footrest.
Additional information
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 19 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Detail Color | Natural |
| Style | Coastal |
| Collection | Resort |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Sundance Dining – Sandstone Swivel Bar Stool Dining
Calhoun Counter Stool
Fiddler Counter Stool
Jetson Bar Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.