Trent Leather Accent Chair
Call for Price

2 West Open Panel Full Bed - 63281
Call for Price
Zach STOOLS 40031-26/25LH
This Item Is Customizable... Choose the look that best fits your fashion sense.
"*" indicates required fields
Description
The contemporary ZACH stool is simple and practical, but won’t go unnoticed in your kitchen. Its straight and delicate lines, along with its generously padded seat, make it very comfortable. The sled-style metal base easily slides under the counter and the footrest provides added comfort. A backless stool that doesn’t compromise on style and comfort!
Videos
Additional information
| Dimensions | 18.75 × 19.875 × 26.75 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | LH Indigo |
| Style | Contemporary |
| Collection | Zach |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Lodge Dining Swivel Counter Stool
Charleston Forge Bar and Game Room Wood Seat Counterstool
| Brand | Charleston Forge |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Gray Fiddler Counter Stool
Kairu Bar Stool
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 35 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Black |
| Style | Industrial |
| Collection | Kairu |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.