Invincible 4832 Pow'r Lift Full Lay-Out Chaise Recliner
Call for Price
Thompson Panel Arm Manual Recliner
Call for Price
33-661 – Carlton Bench
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Fully Uph |
|---|---|
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Spring Down Medium |
| Volume | 39 cft |
| Weight | 73 lb |
| C.O.M. (*) | 10.00 yrd |
Additional information
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 72 × 29.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.