Tyler 106 Power Wall Hugger Recliner
Call for Price
Thompson Panel Arm Manual Recliner
Call for Price
3353S-V1 – Crossback Side Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Notes | **Limited Quantities Available**AS SHOWN ONLYFabric: 71582L12Finish: City Dark |
|---|---|
| Volume | 28 cft |
| Weight | 18 lb |
Additional information
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.25 × 21.25 × 38.75 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.