Searsport 180 Power Headrest Recliner
Call for Price
Trevor Track Arm Power Recliner
Call for Price
3376A – Redcliffe Arm Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Select Hardwoods |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Notes | **Limited Quantities Available**Finishes Not Recommended: 42M. 301. 41 |
| Volume | 21 cft |
| Weight | 31 lb |
| Leather | 13 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.00 yrd |
Additional information
| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 23 × 41 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.