McPherson 261 Power Lay Flat LSF Recliner
Call for Price
Maris Manual Recliner with Wood Frame
Call for Price
3382-6-SK – Layla 112″ To 123″ Skirted Raf Corner Banquette
"*" indicates required fields
Description
A custom banquette program offered legged or skirted. Offered by the inch with corner pieces.
Product Details
| Material | Fully Upholstered |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Tight |
| Notes | Skirted Version. Also Available with Exposed Wood Legs. See 3380-3382 Series. |
| Volume | 106 cft |
| Weight | 142 lb |
| C.O.M. (*) | 24.75 yrd |
Additional information
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 123 × 40.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.