Emmett Track Arm Lay Flat Manual Recliner
Call for Price
Como 436 Power LSF Recliner
Call for Price
3393S-V1 – Dublin Side Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Notes | AS SHOWN ONLYFabric: 71582L12Finish: City Dark |
|---|---|
| Volume | 31 cft |
| Weight | 19 lb |
Additional information
| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 21 × 38 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.