3541S – Hector Dining Side Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | European Beech Solids |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Tight |
| Volume | 30 cft |
| Weight | 41 lb |
| Leather | 38 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 2.50 yrd |
Additional information
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28.5 × 21.75 × 41 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Traditional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.