Emmett Leather Track Arm Lay Flat Power Recliner
Call for Price
Sedona 222 Power Headrest w/Lumbar Lay Flat Recliner
Call for Price
3554S – Gigi Side Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Select Hardwoods |
|---|---|
| Back Type | Tight |
| Seat Type | Tight |
| Volume | 19 cft |
| Weight | 28 lb |
| Leather | 27 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 2.00 yrd |
Additional information
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.25 × 22 × 38.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.