Back to products
Aspire Landscape Mirror
Call for Price
36” Brookstone Bench
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Benches |
| Categories | Kitchen |
| Type | Benches |
| Width | 36.0 |
| Depth | 13.0 |
| Height | 17.0 |
Additional information
| Dimensions | 13 × 36 × 17 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Americana Modern Dining Dining Chair Spindle Back (2/ctn Sold In Pairs)
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.