Nelson Leather Sock Arm Lay Flat Power Recliner
Call for Price

Barry STOOLS 41445-26/24BP
Call for Price
3717 – Zurina Dining Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Tight |
|---|---|
| Seat Type | Loose |
| Seat Fill | Comfort Crown |
| Volume | 24 cft |
| Weight | 34 lb |
| Leather | 71 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 4.50 yrd |
Additional information
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 23 × 41.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.