B2W-531 – Bailey Side Chair – White Rustic
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Heavy |
| Notes | **Limited Quantities Available**Please Note: This style is specified with firmer seat comfort. Some softening will occur with useAvailable ONLY as shown: B2W White Rustic finish and fabric 71 |
| Volume | 13 cft |
| Weight | 42 lb |
Additional information
| Weight | 42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.25 × 20.75 × 36 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | White |
| Style | Rustic |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.