C69-572 – Aria Host Chair W/Casters
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery |
|---|---|
| Back Fill | Fiber |
| Seat Fill | Down Plush |
| Volume | 23 cft |
| Weight | 71 lb |
| Cartons | 1 |
| C.O.M. (*) | 7.25 yrd |
Additional information
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29.75 × 24.5 × 36.75 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Aria |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.