Sagamore Hill Bed -Special Order
Call for Price
Beckham Thin Track Arm Modular Pit Sectional
Call for Price
CBA-521-V2 – Monterey Dining Side Chair – Hawthorne Dark
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery, Oak Solids |
|---|---|
| Volume | 11 cft |
| Weight | 39 lb |
Additional information
| Weight | 39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.75 × 21 × 38 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.