Back to products
Beckham Ottoman
Call for Price
CBA-555-V1 – Monterey Upholstered/Metal Bench
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Upholstery, Metal |
|---|---|
| Notes | Upholstered seat with metal base |
| Volume | 30 cft |
| Weight | 1 lb |
Additional information
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 64 × 20 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | No Color |
| Collection | Metal |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.