
Stressless® Stella Wood 2,5 seater with 1 headrest
Call for Price
Alexander Roll Arm L-Shaped Sectional
Call for Price
CCC3113A – Hailey Dining Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Back Type | Tight |
|---|---|
| Seat Type | Tight |
| Notes | Weltless #2 Casters – STD |
| Volume | 22 cft |
| Weight | 36 lb |
| C.O.M. (*) | 4.75 yrd |
Additional information
| Weight | 36 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29.5 × 26 × 34 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.