CCU-3174-6-F1 – Riley Host Chair – Natural
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Volume | 20 cft |
|---|---|
| Weight | 26 lb |
| Leather | 11 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 1.75 yrd |
Additional information
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26.5 × 24 × 37 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.