Modern Lumi Cocktail Table
Call for Price
Somers Leather Track Arm Reclining Sofa
Call for Price
CT2007S-FL – Circles Side Chair-Flax
"*" indicates required fields
Description
Our Circles Side Chair features an interlocking circle design crafted from rattan framing with leather accents in honey and ebonized black two-tone finish. Upholstered with a linen flax color upholstery. Also available as bar and counter stool.
Product Details
| Notes | Rattan frame & leather bindings with flax color upholstery |
|---|---|
| Volume | 13 cft |
| Weight | 18 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 22.75 × 37.5 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Coastal |
| Collection | Circles |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.