Mckinley Table Lamp
Call for Price
SoMa - Saber Leg Extension Table in Flax
Call for Price
I2-33-1054 – Donna Bench
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Seat Type | Velcro Attached |
|---|---|
| Seat Fill | 25/75 Down |
| Notes | Cannot Omit Nails Seat Fills w/Springs N/A |
| Volume | 14 cft |
| Weight | 26 lb |
| Leather | 70 sq.ft. |
| C.O.M. (*) | 4.50 yrd |
Additional information
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 20 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.