
Heritage Raised Panel Cal King Headboard - 61195
Call for Price
20-36 - Configurable Bumper
Call for Price
Youth Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Juvenile |
| Categories | Youth |
| Type | Chairs |
| Width | 13.75 |
| Depth | 10.0 |
| Height | 32.5 |
| Seat Height | 22.5 |
| Motion Types | Stationary |
Additional information
| Dimensions | 10 × 13.75 × 32.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Collection | Select |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Related products
Americana Modern Dining Bench Counter Upholstered 49 In.
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.