Olmsted Bar Cart
$1,000.00 Original price was: $1,000.00.$628.99Current price is: $628.99.
Industrial 65" Console
Call for Price
Scroll Uph Side Chair 2in
"*" indicates required fields
SKU:
36652
Category: Chairs & Benches
Tags: Brown, Chairs & Benches, Riverside Furniture, Rubbed Black
Description
Product Details
| Constructed of hardwood solid | Yes |
|---|---|
| Upholstered seat height: 19 1/2″ | Yes |
| Upholstered with 100% Polyester Performance Fabric | Yes |
| Cleaning code: W | Yes |
| Dimensions | 20.75″W X 23.50″D X 40.75″H |
| Weight | 19.29 lbs |
Additional information
| Weight | 38.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 20.75 × 40.75 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Rubbed Black |
| Style | Updated Classics |
| Collection | Mix-n-match Chairs |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.