Leyton 6/6 Aukland Panel Bed Headboard - Honey
Call for Price

Regent Left-Hand Facing Power Recliner
Call for Price
Uph Side Chair
Uph Side Chair
"*" indicates required fields
SKU:
4380-140
Category: Chairs & Benches
Tags: Aged Driftwood, Brown, Chairs & Benches, Legacy Classic Furniture
Description
Product Details
| Crafted Of Select Hardwood Solids And Random Match White Oak Veneer With Split Heart Cathedrals | Yes |
|---|---|
| Coastal Casual Design In An Aged Driftwood Finish | Yes |
| Oxidized Bronze Bar Pull Hardware | Yes |
| Width | 21 |
| Depth | 26.5 |
| Height | 40 |
| Finish | Aged Driftwood |
| Fabric | Tangier Sterling |
| Material | Select Hardwood Solids, Random Match White Oak Veneer with Split Heart Cathedrals |
| Hardware | Oxidized Bronze |
Additional information
| Dimensions | 26.5 × 21 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Legacy Classic Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aged Driftwood |
| Style | Coastal Casual |
| Collection | 4380 Torrance DR |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Rectangular Dining Table
Related products
Americana Modern Dining Counter Stool 26 In.
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.