Destinations Collection - Spencer Coffee Table in Pure White
Call for Price
Secretary Cabinet
Call for Price
Weatherford – Heather Baylis Arm Chair
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Solid Wood – Made using genuine solid wood construction | Yes |
|---|
Additional information
| Dimensions | 26 × 22.75 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Kincaid Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Weatherford – Heather |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Weatherford – Heather Baylis Side Chair
Weatherford – Heather Bolton Round Cocktail Table
Weatherford – Heather Milford Round Dining Table – Complete
Weatherford – Heather Weatherford 56″ Console
Weatherford – Heather Weatherford 66″ Console
Weatherford – Heather Weatherford Arm Chair
Related products
Americana Modern Dining Bench Counter Upholstered 49 In.
Boheme Vitton Upholstered Side Chair
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25.5 × 21 × 41 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Whites/Creams/Beiges |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Fabric |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.