Encore Showcase End Table
$592.00 Original price was: $592.00.$368.99Current price is: $368.99.
Provence Upholstered Bed I222BRGRP1
Call for Price
Buffet
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Constructed with select hardwood solids and random match Oak veneers | Yes |
|---|---|
| Planked top panel with v-grooves | Yes |
| Pair of left side doors enclose one adjustable shelf | Yes |
| Right side door encloses one adjustable shelf | Yes |
| Tip restraining hardware | Yes |
| Dimensions | 56.00″W X 19.00″D X 38.00″H |
| Weight | 145.50 lbs |
Additional information
| Weight | 145.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 56 × 38 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Frosted Gray |
| Style | Coastal/cottage/tropical |
| Collection | Bennett |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Americana Modern Dining 2pc 69 In. Buffet / Display Hutch With Quartz Insert
Americana Modern Dining Buffet Server
| Brand | Parker House |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Oak, Oak Veneer, Poplar, Storage, Wood |
| Style | Casual, Modern, Transitional |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.