Norwood Solid Wood 4dr Buffet
Call for Price
Albero Solid Wood 4dr Buffet - Black
Call for Price
Ledro Solid Wood 4dr Cabinet – Dark Brown
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Overall Dimensions | 82”W x 19”D x 37”H |
|---|---|
| Materials | Mango Wood |
| Colors | Dark Brown |
| Weight | 208 lbs |
| Casegoods Door Quantity | 4 |
| Shelf Interior Dimensions | 39.375″ x 15.5″ x 15″ |
| Wire Management Holes | 1 |
| Anti Tip Kit Included | YES |
| Storage Configuration | 4 Door |
Additional information
| Weight | 208 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 82 × 37 in |
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Ledro |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Ledro Solid Wood 2dr Cabinet
Ledro Solid Wood 2dr Cabinet
Related products
Lodge Dining Buffet Server 66 In. X 18 In.
Sundance Dining – Sandstone Buffet Server 66 In. X 19 In.
Walnut Grove Small Server
| Dimensions | 22 × 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.