Leesburg King Upholstered Bed with Wood Rails
| Weight | 233 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 81.75 × 68 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Traditional/Formal |
| Bed Size | King |
| Collection | Leesburg |
| Features | Fabric |
| Weight | 233 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 81.75 × 68 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Traditional/Formal |
| Bed Size | King |
| Collection | Leesburg |
| Features | Fabric |