Flight Accent Table, Black
Call for Price
Living Room Heath LAF Loveseat
Call for Price
Midwood 3291 Cocktail Ottoman
"*" indicates required fields
SKU:
3291-12
Category: Ottomans & Poufs
Tags: Brown, Dark Brown, Jackson Furniture, Ottomans & Poufs
Additional information
| Dimensions | 41 × 44 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Jackson Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Brown |
| Collection | Midwood |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Midwood 3291 Chair 1/2
Midwood 3291 Loveseat
Midwood 3291 Queen Sleeper
Related products
Design Options – M9 Ottomans & Poufs
The Bump – Anza Espresso Ottoman
Evelyn Fabric Square Cocktail Ottoman
| Weight | 72 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 21 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Evelyn |
| Features | Fabric |
Fern Fabric Ottoman
| Weight | 41 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 28 × 20 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Brown |
| Style | Modern & Contemporary |
| Collection | Fern |
| Features | Fabric |








Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.