Jewel Fabric Chair
Call for Price
Upholstery Comfort Select Track Arm Sofa
Call for Price
Urbane Server
"*" indicates required fields
Description
Features
| Storage | Yes |
|---|
Product Details
| Collection | Select |
|---|---|
| Suite | Storage |
| Categories | Dining Room |
| Type | Cabinets |
| Width | 64.0 |
| Depth | 18.0 |
| Height | 34.0 |
| Number of Drawers | 3 |
| Number of Shelves | 2 |
| Additional Information | Matte Black Handles come standardTwo Glass DoorsShelves (2) are adjustable |
Additional information
| Dimensions | 18 × 64 × 34 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
2 Door Hutch (shown w/B-2)
| Dimensions | 14.5 × 40 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Storage |
24″ Ava Swivel Counter Stool
| Dimensions | 22.75 × 17.5 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | John Thomas Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Select |
| Features | Swivel |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.