Today’s Hours Getting Hours
Tynecastle Executive Desk
Call for Price
Casual Dining Tynecastle Round Dining Table Base
"*" indicates required fields
Additional information
| Weight | 79.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 40.5 × 26.25 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
Ciao Bella Rectangular End Table
Commerce and Market St. Armand Round End Table
Commerce and Market St. Armand Drink Table
Alfresco Alfresco Trifoglio Accent Table
| Weight | 13.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.50 × 22.50 × 26.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Blue |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.