Milo Round End Table
$432.00 Original price was: $432.00.$268.99Current price is: $268.99.
Oxford Queen Panel Hb
Call for Price
Trestle Din Table-top
"*" indicates required fields
SKU:
50550
Category: Dining Table Tops
Tags: Brown, Dining Table Tops, Riverside Furniture, Toasted Almond
Description
Product Details
| Trestle Din Table-Top | Constructed of Acacia solids and veneers |
|---|---|
| Trestle Din Table-Top | Trestles are connected by a stretcher with faux tenon joinery detailing |
| Trestle Din Table-Top | Two 14″ breadboard style leaves extend the dining table top from 72-100″ x 42″ |
| Dimensions | 72.00″W X 42.00″D X 30.00″H |
| Weight | 0.00 lbs |
| Trestles are connected by a stretcher with faux tenon joinery detailing | Yes |
| Two 14″ breadboard style leaves extend the dining table top from 72-100″ x 42″ | Yes |
Additional information
| Weight | 136.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 72 × 30 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Toasted Almond |
| Style | Updated Classics |
| Collection | Bozeman |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.