Emmett Leather Track Arm Lay Flat Manual Recliner
Call for Price
Wembley 458 Power Headrest Power Lay Flat Recliner
Call for Price
33H-306 – Tribeca Round 60″ Dining Table – Tribeca
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Maple Solids, American Walnut Veneers |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | 33H Tribeca finishNickel finished toe caps. |
| Volume | 33 cft |
| Weight | 124 lb |
| Apron Height | 29 in |
| Cartons | 2 |
Additional information
| Weight | 124 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 30.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Tribeca |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.