Kara Ottoman with Trays and Casters
Call for Price
Madeira STOOLS 44377-26WE/1B25MAF4
Call for Price
899-742 – Maison ’47 Game Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | Antique brass ferrulesAntique Brass ferrules STDAvailable in Polished Nickel – MUST BE SPECIFIED WHEN ORDER IS PLACED |
| Volume | 11 cft |
| Weight | 66 lb |
| Apron Height | 25.50 in |
Additional information
| Weight | 66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 30 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Maison |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.