Paris Leather Upholstered Storage Bed
Call for Price
Julius STOOLS 44557-24WE/1B25L8F4
Call for Price
AE-D40-91-NT – Mainland Wicker Rectangular Dining Table W/ Tempered Glass
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Hularo, Glass |
|---|---|
| Volume | 57 cft |
| Weight | 266 lb |
| Cartons | 2 |
Additional information
| Weight | 266 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 100 × 30 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.