C5C-302 – Casa Bella ‘X’ Base Dining Table – Timber Grey/Charbrown
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids, Metal |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | **Limited Quantities Available**C5C SPECIAL COMBO FINISH: Top: Timber Grey – Base: CharbrownGunmetal finish metal feet and trim |
| Volume | 47 cft |
| Weight | 330 lb |
| Apron Height | 28.25 in |
| Cartons | 2 |
Additional information
| Weight | 330 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 108 × 30.25 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Casa |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.





Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.