CA9-305 – Cadence Round 64” Dining Table
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids, Metal |
|---|---|
| Distressing Level | Very Light |
| Notes | Antique brass stretcher and metal accents |
| Volume | 38 cft |
| Weight | 252 lb |
| Apron Height | 27.75 in |
Additional information
| Weight | 252 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 64 × 64 × 30 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Cadence |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.