2634 Charlie Chair
| Dimensions | 37 × 40 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Anderson Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Boat Shaped Dining Table
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Pink, Red, White |
| Style | Traditional |
| Features | Wood |
Buckley Cast Aluminum Rectangle Coffee Table Set of 3
| Dimensions | 28 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Black, Grey |
| Features | Metal |
| Style | Transitional |
Camden Swivel Glider
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Transitional |
Canterbury Chairside Table
| Dimensions | 17 × 17 × 25 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Traditional |
Chair 797020PC
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 54 × 42 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |




