Holly Fabric Sleeper
| Weight | 162 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 78 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Holly |
| Features | Fabric |
Ivor Table Lamp
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Style | Industrial |
| Collection | Ivor |
| Features | Fabric |

