Crossings Downtown Round Cocktail Table
| Brand | Parker House |
|---|---|
| Color | Brown, White |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Double Reclining Sofa EZ1A01
| Dimensions | 37 × 79 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Double Reclining Sofa EZ4F01
| Dimensions | 38 × 81 × 43 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Eden Hexagonal Cocktail Table
| Brand | Parker House |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Coastal |
Far Marble/Metal Square Coffee Table
| Dimensions | 31 × 31 × 17 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Grey |
| Features | Metal |
| Style | Modern |
Flores Cast Aluminum Oval End Table
| Dimensions | 16 × 27 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Grey, Silver |
| Features | Metal |
| Style | Modern |
Gemini – Capri Silver Power Lift Recliners With Articulating Headrest
| Dimensions | 38 × 31.5 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Power Headrest, Power Recline |
| Style | Transitional |
Gia Chair
| Dimensions | 18.5 × 20.5 × 32.75 in |
|---|---|
| Brand | Mavin |
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Jones Sofa
| Brand | Lifestyle |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |



