Today’s Hours Getting Hours
Serta Perfect Sleeper Cobalt Calm Innerspring Firm Pillow Top Mattress
Serta Perfect Sleeper Dazzling Night Hybrid Medium Mattress
SS Nicolla Leather Stationary Chair
Alfresco Arturo Writing Desk
| Brand | Hooker Furniture |
|---|---|
| Color | Cream, White |
| Features | Storage, Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Alfresco Alfresco Trifoglio Accent Table
| Weight | 13.20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.50 × 22.50 × 26.00 in |
| Brand | Hooker Furniture |
| Collection | Alfresco |
| Color | Blue |
| Features | Wood, Wood Veneer |
| Style | Casual |
Lanry Table Lamp
| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.88 × 8.75 × 16 in |
| Color | White |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shade | Light |
| Series Features | White finished metal table lamp. Modified drum hardback shade. (1) USB charging port. On/off switch. (1) E26 socket, type A bulb recommended – 40 watts max or 8 watts max CFL. |
| Brand | Ashley Furniture |
Makana Table Lamp
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.88 × 12.75 × 14.25 in |
| Color | Metallic, Natural, White, White/Brass |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Series Features | White finished glass and brass finished metal table lamp. Modified drum hardback shade. On/off switch. (1) E26 socket, type A bulb recommended – 60 watts max or 13 watts max CFL. |
| Brand | Ashley Furniture |


