Rio Fabric Recliner
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38 × 42 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Rio |
| Features | Fabric |
Sanctuary Bedside Table
| Weight | 78.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 32 × 29 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Cream |
| Detail Color | Silvers |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Sanctuary |
| Features | Storage |



