Mission Stool
| Dimensions | 15 × 19.5 × 26 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Mission |
Mission Three-Drawer Cocktail Table
| Dimensions | 22 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Stickley Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary, Modern |
Palettes Boat Shaped Table Top
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Wood |
| Style | Transitional |
Paula Deen P047510BD Chair
| Dimensions | 36.00 × 35.00 × 40.00 in |
|---|---|
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional |
Paula Deen Swivel Chair P004310BDSC
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 34 × 42 in |
| Brand | Studio C |
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Swivel |
| Style | Traditional |
Rocker Recliner EZ1A052
| Dimensions | 37 × 32 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Lifestyle |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Rodrigo Counter Table Brown
| Dimensions | 32 × 32 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Modern |
Round Table Top 6060B000
| Brand | Mavin |
|---|---|
| Color | Blue, Brown, Multi Color |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |





