Camden 72″ Bridge & Back Panel
"*" indicates required fields
Description
Is your style Classic? If so, the classic silhouette of the Camden collection blends easily with most existing home decor. The custom-made aged bronze pull hardware gives the Camden collection a jolt of excitement turning a classic into a “new classic”.
Product Details
| Adjustable/Removable Shelves | Gives you the flexibility to customize the space to suit you. |
|---|---|
| Cord Management | Engineered to allow cords to pass through the furniture to an outlet. |
Additional information
| Dimensions | 12 × 72 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Aspen Home |
| Color | Black |
| Detail Color | Domino |
| Style | Transitional |
| Collection | Camden |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
You may also like…
Camden 2 Drawer Nightstand
Camden 72″ Console
Camden Cal King Rails
Camden Chairside Table
Camden Chest
Camden Cocktail Table
Camden Dining Side Chair W/ Uph Seat (2/ctn)
Camden Dresser
Related products
Americana Modern – Cotton 76 In. Tv Console
Americana Modern – Cotton 92 In. Tv Console With Hutch, Backpanel And Led Lights
Americana Modern – Denim 92 In. Tv Console
Americana Modern – Dove 63 In. Tv Console
Americana Modern – Dove 92 In. Tv Console
Bella 4-piece Estate Wall
Boheme Salvator Media Console
| Weight | 167.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 89 × 28 in |
| Brand | Hooker Furnishings |
| Color | Gray |
| Detail Color | Blues |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Boheme |
| Features | Power |


Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.