B2W-405 – Peyton Credenza – White Rustic
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Oak Veneers, Oak Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Heavy |
| Notes | B2W White RusticBehind two center doors is one adjustable shelf below two drawers with velvet lined jewelry tray in right hand drawerBehind each end door is one adjustable shelfTextured pewte |
| Volume | 52 cft |
| Weight | 360 lb |
Additional information
| Weight | 360 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 84 × 37 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | White |
| Style | Rustic |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.




Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.