Andora Open Nightstand
Call for Price

Gemma PUB TABLES 50974-36/25+91283/70
Call for Price
C69-405 – Aria Credenza
"*" indicates required fields
Description
Product Details
| Material | Walnut Veneers, Metal, Beech Solids |
|---|---|
| Distressing Level | Light |
| Notes | COMBO FINISH: Available as Case/Doors combination ONLYBehind two center doors is one soft-close tray drawer with open storage above and below with wire access. Polished nickel with gunmetal f |
| Volume | 49 cft |
| Weight | 221 lb |
| Cartons | 1 |
Additional information
| Weight | 221 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.5 × 78.5 × 35.75 in |
| Brand | Century Furniture |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Aria |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.